Novator Servise

Експертно-технічний відділ

До Ваших послуг наш Експертно-технічний відділ. Сьогодні ми можемо запропонувати проведення повної експертизи стану охорони праці. Допоможемо отримати дозвіл на виконання робіт, використання потенційно небезпечних машин та механізмів і таке інше. Також ми можемо провести експертизу обладнання імпортного виробництва на відповідність нормам вітчизняного законодавства, оформити всі необхідні документи, провести технічний огляд та випробування обладнання. Звертайтеся до професіоналів. Звертайтеся до “Новатор Сервіс”!

Novator Servise

Відділ інжинірингу

Найменування Ціна (грн)
76 Постанова № 48 від 07.02.2018р. Розробка декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці. Детальніше 3000 Харків
77 НПАОП Оформлення відповідей на приписи. Детальніше
78 НПАОП NEW Аудит стану охорони праці. Детальніше 0 Харків
79 НПАОП Абонентське обслуговування. Детальніше
80 НПАОП Консультаційні послуги. Детальніше 500 Харків
81 НПАОП Участь у розслідуванні нещасних випадків. Детальніше

Повний комплекс послуг, що до підготовки до перевірки, а також її здійснення. Допомога з усуненням виявлених недоліків. Оформлення всієї необхідної документації. Можливість передачі питань з охорони праці нам на аутсорсинг а також аудиторське обслуговування з охорони праці нашими фахівцями. Також ми надаємо повний обсяг консультативних послуг та багато іншого. Звертайтеся в “Новатор Сервіс”!

Novator Servise

Лабораторія технічної діагностики

Комплекс послуг з неруйнівного контролю ультразвуком, візуально-оптичним, магнітнопорошковим, капілярним та іншими фізичними методами. Також фахівці нашої компанії проведуть моніторинг стану об`єктів будівництва з метою їх безпечної експлуатації а також поможуть з оформленням всіх необхідних документів. В нас працюють лише досвідчені експерти з великим досвідом роботи. Звертайтеся, “Новатор Сервіс” до Ваших послуг!

Novator Servise

З'явилися питання? Звертайтеся!

Наші консультанти допоможуть із заповненням документів, нададуть розклад занять і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.


Задати питання